
Додаткова батарея для зарядної станції 2E 2E-PPSEB51 (s608443)
44 783 ₴
- Готово до відправки
- Код: 608443
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея розширення ємності 2E для ПЕ Volodar – простий і зрозумілий пристрій, яким можна під’єднати до 15 додаткових акумуляторів. Оснащено повноцінним гібридним інвертором номінальної потужності 5 000 Вт. Характеризується високим відгуком швидкості, надійністю та відповідністю промисловим стандартам.
- Тип і ємність акумулятора клас A LiFePO4 100 А·год
- Номінальна напруга 51,2 В
- Гранична напруга зарядки 57,6 В
- Номінальна потужність 5 120 Вт/год
- Термін служби ≥ 2 000 циклів
- Робоча температура -10~45°C
- Розмір 550 × 225 × 380 мм
- Вага 50 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 кг |
| Вихідна напруга | 57.6 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 3 x RS 485 |
| Ємність акумулятора | 5120 Вт·год |
| Особливості | чиста синусоїда, З індикатором рівня заряду |
| Період експлуатації | 2000 зарядів до 80% потужності |
| Розмір | 550 x 225 x 380 мм |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 783 ₴









