
Акумулятор 21700 Li-Ion 5500mAh 3.6V 30A JHY (INR21700-55P) (z603984)
258 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603984
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Напруга | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5500mAh |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 10 A |
| Максимальний струм розряду | 70А до 80°С |
| Типорозмір | 21700 |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Синій |
| Електрохімічна система | Li-ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴
