
Акумулятор 21700 4000mAh, 3.7V, Blue, FlatTop Vipow (ICR21700-4000mAhFT / 31078) (w469644)
198 ₴
- Готово до відправки
- Код: 469644
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Напруга | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 21700 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4000mAh |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 1A |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Синій |
| Електрохімічна система | Li-ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴

