
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 120W 19V 6.3A, 5.5*2.5 (34816 / LLN120/19-5,5*2,5) (n391383)
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: 391383
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.3 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴


