
Блок живлення до ноутбуку ASUS 100W, роз'єм USB Type-C (A20-100P1A / A40387) (a391368)
2 184 ₴
- Готово до відправки
- Код: 391368
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 12 В, 20 В , 5 В , 15 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2 А, 5 А , 3 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | USB Type-C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 184 ₴


