
Пляшка для води Ardesto Big Things 700 мл Blue (AR2206PB) (l188585)
229 ₴
- Готово до відправки
- Код: 188585
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшка для води на 700 мл з кришкою, кнопкою для відкриття, прогумованим клапаном для захисту від проливання та ручкою. Для зручності на прозорій колбі є мірна шкала, а дизайн доповнено цитатою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.153 кг |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Діаметр | 7.5 см |
| Об'єм | 0.7 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴
