
Пляшка для води Ardesto 1000 мл (AR2204TB) (a188531)
303 ₴
- Готово до відправки
- Код: 188531
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшка для води на 1 л з кришкою, клапаном для пиття, прогумованою вставкою та ручкою. Для зручності на прозорій колбі є мірна шкала.
Характеристика:
- Матеріал трітан, силікон
- Колір чорний з білим
- Температура води від -20°C до +120°C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Тритан |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.151 кг |
| Висота | 27 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Діаметр | 7.5 см |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Об'єм | 1 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴


