
Кронштейн 2E Фові (2E2GEN2343TILT) (z70583)
244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70583
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 150 , 100 x 200 , 150 x 100 , 150 x 150, 200 x 100 , 200 x 200 , 50 x 50 , 75 x 75 , 100 x 100 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Матеріал | Пластик cталь |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Призначення | Для телевізора |
| Підтримувана діагональ | 23.6" , 23.8" , 24" , 25" , 26" , 27" , 27.5" , 28" , 28.5" , 29" , 30" , 31.5", 32" , 34" , 35" , 37" , 38.5" , 39" , 39.5" , 40" , 40.5" , 42" , 42.5" , 43" , 23" |
| Розміри | 265 x 220 x 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴
