-8%

Акумулятор до ноутбука ACER Aspire TimelineX 3830T (3ICR19/B6) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000265) (x39591)
1 399 ₴
1 291 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39591
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор для ноутбука ACER Aspire TimelineX 3830T (3ICR19/B6) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000265) - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 3INR18 65 2 , 3INR18-65-2 , 3INR18/65-2 , 3INR18652, 3INR18_65_2 , AS11A3E , AS11A5E , AS11B5E , 3ICR19/66-2 |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 211 x 44 x 20 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴


