
Акумулятор до ноутбука ASUS A43 A53 (A32-K53) 10.8V 4400mAh PowerPlant (NB00000282) (p39572)
1 499 ₴
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39572
Якщо ви помітили, що час між заряджаннями Вашого ноутбука скоротився, є сенс задуматися про те, щоб придбати новий акумулятор.
Аккумулятор для ноутбука ASUS A43 A53 (A32-K53) 10.8V 4400mAh PowerPlant (NB00000282) володіє невеликими розмірами і вагою, що робить його відмінним рішенням, якщо ви хочете зберегти компактні розміри і невелику вагу свого ноутбука. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цим АКБ стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | A31-K53 , A41-K53 , A42-K53 , A43EI241SV-SL , BTC-AUK53NB , CS-AUK53NB, A32-K53 |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4400mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 269.2 x 49.85 x 23 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 380 ₴

