
Акумулятор до ноутбука Acer AP13B8K Aspire M5 3510mAh (53Wh) 4cell 15.2V Li-ion (A47010) (v39389)
3 507 ₴
- В наявності
- Код: 39389
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбука є важливою частиною портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм. Якщо ви помітили, що час між заряджаннями скоротилося, є сенс задуматися про те, щоб придбати новий акумулятор для ноутбука.
При виборі акумулятора, звертайте увагу на вольтаж – залежно від року випуску у однакових моделей ця цифра може відрізнятися. Різниця між вольтажем старого і нового акумулятора не повинна бути більше 0.5 V.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | AP13B3K , KT.00403.015 , KT00403015, AP13B8K |
| Тип | оригінальний |
| Місткість | 3510mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Потужність | 53 Wh |
| Напруга | 15.2V |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 507 ₴

