
Акумулятор до ноутбука Acer SF315-52 (AC17B8K) 15.2V 3220mAh (NB410514) (x37741)
4 799 ₴
4 314 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37741
Акумуляторна батарея – найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди у мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості та добротне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Переваги та вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, та здатність до швидкої перезарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | KT.0040G.012, AC17B8K |
| Вага | 0,32 кг |
| Тип | оригінальний |
| Місткість | 3220mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 15.2V |
| Розміри | 200x175x5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 314 ₴
