-7%

Акумулятор до ноутбука ACER Chromebook 11 C731 (AP16J5K) 11.1V 3900mAh PowerPlant (NB410644) (e37639)
1 299 ₴
1 203 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37639
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 3ICP6/55/90, AP16J5K, AP16J8K, KT.0030G.015, KT.00305.006 |
| Вага | 0,22 кг. |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4050mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 215 x 120 x 5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203 ₴
