-7%

Акумулятор до ноутбука ASUS B31N1503-3S1P 11.1V 3600mAh PowerPlant (NB431687) (a37588)
1 099 ₴
1 024 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37588
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея — найважливіша частина ноутбука, що забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості й добротне збирання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає змогу без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряджання, і здатність до швидкого перезаряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 0B200-01690000, B31N1503 |
| Вага | 195 г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3600mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 190x160x5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴


