
Блок живлення до ноутбуку 65W 19V 3.42A разъем 5.5/2.5 ASUS (ADP-65JH / A40031) (x16952)
1 034 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16952
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W AC Adapter (SADP-65KB B)
Універсальний зарядний пристрій для ноутбуків ASUS 65W AC Adapter (SADP-65KB B) підходить до великої кількості ноутбуків. Універсальний блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від короткого замикання, від перевантаження і від перенапруги.
Зарядний пристрій для ноутбука підходить для більшості моделей використовують для живлення параметри 19v 3.42a.
Зарядний пристрій відрізняється більш високою надійністю - воно менш чутливе до перепадів напруги і здатне здійснити більш повну зарядку. Зарядний пристрій можна використовувати як в домашніх умовах так і різних подорожах, воно не займе багато місця в сумці і стане незамінним помічником в поїздках.
Універсальний зарядний пристрій для ноутбуків ASUS 65W AC Adapter (SADP-65KB B) підходить до великої кількості ноутбуків. Універсальний блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від короткого замикання, від перевантаження і від перенапруги.
Зарядний пристрій для ноутбука підходить для більшості моделей використовують для живлення параметри 19v 3.42a.
Зарядний пристрій відрізняється більш високою надійністю - воно менш чутливе до перепадів напруги і здатне здійснити більш повну зарядку. Зарядний пристрій можна використовувати як в домашніх умовах так і різних подорожах, воно не займе багато місця в сумці і стане незамінним помічником в поїздках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴
