
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V 3.25А разъем прямоугольный (pin inside) (PA-1900-081 / A40132) (m16802)
1 113 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16802
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Lenovo 65W 20V 3.25А (pin inside) (ADLX65NCT3A) – це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живленням вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги, навіть при ударах блискавки. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора на Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити термін його служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴


