
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 65W 18.5V 3.5А, 4.8*1.7 (00150 / LHP65/18.5-4,8*1,7) (l16540)
434 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16540
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,5 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴
