
Блок живлення до ноутбуку HP 150W 19.5V, 7.7A, разъем 4.5/3.0(pin inside) (HSTNN-CA25 / A40249) (i16527)
2 443 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16527
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 A |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Сумісні партномери блоків живлення | HSTNN-CA25, 645509-002, 646212-001, A150A05AN |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 443 ₴
