
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 2.31A, 45W (4.5x3.0) (PSD3883) (v16274)
1 169 ₴
- В наявності
- Код: 16274
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Dell Inspiron 15-3552 Notebook Dell Inspiron 14 3000 i3451-9980BLK Dell Inspiron 15 P51F Dell Inspiron 15 P55F |
| Сумісність із ноутбуками | Dell |
| Сумісні партномери блоків живлення | YTFJC DA45NM140 LA45NM140 HA45NM140 HK45NM140 |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴



