
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Toshiba 19V, 3.95A, 75W (5.5x2.5) (PST3879) (w16250)
813 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16250
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 75 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.95 A |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Toshiba |
| Сумісні партномери блоків живлення | PA3714U-1ACA PA3468U-1ACA ADP-65JH BB PA3917U-1ACA PA3715U-1ACA PA5034U-1ACA PA5177U-1ACA PA5044U-1ACA PA3516U-1ACA PA-1650-01 PA3467U-1ACA PA5178U-1ACA PA5035U-1ACA PA5180U-1ACA PA3743U-1ACA PA-1000 |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 813 ₴




