
Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 115W 19V 6,0A, 5.5*2.5 (04400 / LAC115/19-5.5*2.5) (g16020)
933 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16020
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 115 Вт |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴
