
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 34W 19V 1,75A, 4.0*1.35 (02280 / LAS34/19-4.0*1.35) (f16013)
434 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16013
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 34 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.75 A |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴
