
Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 150W 19.5V 7.7A, 7.4*5.0 (01740 / LDL150/19.5-7.4*5.0) (p16005)
1 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16005
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 A |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴
