
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Універсальний 90W / 15.0V - 20.0V (PSU3871) (c15913)
1 458 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15913
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 62 мм |
| Вихідна напруга | 16 В, 18.5 В , 19 В , 19.5 В , 20 В , 15 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2 A |
| Глибина | 30 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 458 ₴







