
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 6.32A, 120W (5.5x2.5) Slim (PSA3892) (w15911)
1 583 ₴
1 519 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15911
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Сумісні моделі: Asus, ROG, GL502VT, Asus GL502V, Asus GL502, Asus GL502VT-DS71, Asus GL552, Asus GL552VW-DH71, Asus GL552VW-DH74, Asus N550JV, GL551JWAsus, GL551JW-DS71, Asus G551JM, GL771JM, Asus G56JK-DM136H, Asus R500VJ, Asus R552J, Asus A53SV, Asus A8JS, Asus A8N, Asus C90, Asus C90S, Asus G1, Asus G1S, Asus G2, Asus G2PAsus, G2S, Asus G50, Asus G50V, Asus G50VT, Asus G51, Asus G51J, Asus G51JX, Asus G5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 50 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.32 А |
| Глибина | 128 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5х2.5 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 186 мм |
- Ціна: 1 519 ₴
