
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 4.5/3.0 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40297) (n15903)
2 443 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15903
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 443 ₴


