
Блок живлення до ноутбуку AlSoft HP 90W 19V, 4.74A, 7.4/5.0 (pin inside) (A40028) (j15882)
872 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15882
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴



