
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 65W 20V 3.25A, 5.5*2.5 (06894 / LLN65/20-5,5*2,5) (x15860)
463 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15860
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.25 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴
