
Блок живлення до ноутбуку Merlion SAMSUNG 40W 14V 3A, 6.5*4.4 (19492 / LSA40/19-6,5*4,4) (g15843)
436 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15843
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 14 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴
