
Жорсткий диск 3.5" 500Gb Toshiba (# DT01ACA050 #) (p621)
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 621
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорсткий диск Toshiba TSH DT01ACA050 відрізняється своєю якістю і надійністю оскільки компанія-виробник впроваджує усі новітні технології у процесі виробництва. Також слід відзначити відмінні показники швидкості зчитування/запису даних та енергоспоживання. Об'єму 500 ГБ більш ніж достатньо для середньостатистичного користувача, для запису операційної системи, програм та додатків, а також особистих файлів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 32 MB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Refurbished (відновлений) |
| Лінійка (Сірія) | Mars |
| Споживана потужність | 10 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴
