
Акумулятор AAA R03 1200mAh 1.2V NiMH Rechargeable Battery, 2шт/бл PkCell (PC/AAA1200-2BR) (i735500)
228 ₴
- Готово до відправки
- Код: 735500
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор забезпечує живлення пристроїв із середньою та великою потужністю. Працює при зниженому та підвищеному температурному режимі та
великих навантаженнях. Застосовуються акумулятори для диктофонів, плеєрів МР3, іграшок, ліхтариків, пультів дистанційного керування та інших.
пристроїв.
Напруга: 1.2 В
Маркування акумулятора: AAA
Тип акумулятора: Ni-MH
Місткість: 1200 мА
Матеріал упаковки: пластик (блістер)
Термін зберігання – до 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PKCELL |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.030 кг |
| Місткість | 1200mAh |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Типорозмір | AAA (LR03) |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Жовтий |
| Електрохімічна система | NiMh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴
