-8%

Акумулятор до ноутбука DELL Latitude 7320 (9JM71) 11.4V 3600mAh PowerPlant (NB442089) (a625604)
1 899 ₴
1 738 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625604
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Характеристики:
- Ємність: 3600mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.4V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 100x250x5 мм.
- Вага: 176 г.
- Розмір в упаковці: 140x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 263 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- 9JM71, HDGJ8, MHR4G, 7FMXV, TN2GY, 4M1JN, 1PP63.
Сумісний з:
- Dell Latitude 5320 Series.
- Dell Latitude 7320 Series.
- Dell Latitude 7420 Series.
- Dell Latitude 7520 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 9JM71, HDGJ8, MHR4G, 7FMXV, TN2GY, 4M1JN, 1PP63 |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3600 mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 100 x 250 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 738 ₴
