-1%
Електропіч Adler AD 6026 (h714663)
5 919 ₴
5 867 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714663
Електропіч Adler AD 6026 (h714663)Готово до відправки
5 919 ₴5 867 ₴
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1800 Вт |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Особливості | Внутрішня підсвітка |
| Регульований термостат | до 230 °C |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 867 ₴
