
Вентилятор Honeywell HYF500E4 (k704657)
10 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 704657
Вентилятор-колона Honeywell Turbo Force Power HYF500E
Високошвидкісний вентилятор-колона Honeywell — це пристрій 2 в 1. Не зважаючи на два потужні турбовентилятори, його робота не створює сильного шуму та не заважає під час повсякденних справ або сну. Колонний вентилятор простий у використанні та монтажі. Тут є кілька швидкостей, завдяки яким ви можете налаштовувати пристрій під різні умови. Ідеально підходить для середніх і великих кімнат.
2 вентилятори в 1 корпусі
Напрямком верхнього вентилятора можна вручну керувати на 90 градусів, тому ви легко налаштуєте його роботу відповідно до своїх потреб. А нижній вентилятор обертається на 80 градусів з горизонтальним охолодженням, завдяки чому створюваний повітряний потік досягне всіх куточків кімнати.
Висока потужність
Сучасний дизайн Honeywell з двома вентиляторами дає високу потужність охолодження разом з унікальною технологією з'єднання повітряних потоків, що рухаються в різних напрямках від кожного з них. Відчутна продуктивність 78 м³ / хв забезпечує можливість швидкого зниження температури вже через кілька хвилин навіть під час спеки.
Інтуїтивно зрозуміле керування
Проста у використанні панель має 2 елементи керування по 3 швидкості на кожному. Таким чином ви можете зробити персоналізовані налаштування та підібрати оптимальний рівень охолодження під час роботи, сну та відпочинку. Функція високошвидкісної повітряної циркуляції дає відчутий холодний потік повітря до 12 метрів.
Міцна і легка конструкція
Легка конструкція зі стійкою основою виключає можливість перекидання пристрою, він надійно стоїть на поверхні. Вентилятор не займає багато місця. Стильний дизайн робить пристрій придатним і для дому, і для офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | безлопатевий |
| Можливість регулювання | в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 806 х 278 х 297 мм |
| Діаметр | 30 см |
| Додаткові характеристики | Turbo Force |
| Кількість лопатей | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
- Ціна: 10 480 ₴







