
Фритюрниця Tefal FR511170 (l692589)
4 791 ₴
- Готово до відправки
- Код: 692589
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tefal Filtra Pro FR511170 — напівпрофесійна фритюрниця із занурюваним нагрівальним елементом, що забезпечує смачні результати приготування улюблених страв. Завдяки запатентованій сітці-фільтру олія довше залишається чистою, що зменшує запахи та покращує смак страв! Готуйте для всієї родини або компанії друзів! XL-об’єм дозволяє приготувати до 800 г хрусткої картоплі фрі або 1,2 кг нагетсів — майже як у професійному закладі. А регульована температура дає змогу досягти ідеального результату з будь-яким інгредієнтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм масла | 3 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кошика | знімний |
| Місткість картоплі | 1.2 кг |
| Габарити | 47,2 х 31,8 х 28,4 см см |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | нековзні ніжки, Оглядове вікно, съёмная чаша, Таймер, Термостат, технологія cool zone — зменшує запахи та запобігає пригоранню крихт, фільтрація оливи, чаша з емальованим покриттям, знімні частини можна мити в посудомийній машині |
| Регульований термостат | Да |
| Оглядове вікно | Да |
| Таймер | цифровий |
| Тип | для дому |
| Колір | неіржавка сталь із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 791 ₴









