
Набір кемпінгових меблів Neo Tools стіл + 4 стільці 6.9 кг (63-159) (y690907)
2 499 ₴
2 321 ₴
- Готово до відправки
- Код: 690907
Набір кемпінгових меблів для пікніка Комплект стіл зі стільцями NEO Tools 63-159
Кемпінговий набір NEO 63-159 являє собою розкладний стіл з чотирма табуретами. Набір, завдяки своїй конструкції, складається в компактну валізу з ручкою для транспортування для зручності перенесення. Регульована висота столу дозволяє підлаштувати його під сидячих людей. Стільниця виготовлена з МДФ, а каркас – з легкого алюмінію. Конструкція крісел виготовлена зі сталі, а сидіння - з міцного поліестеру. Розміри столу: довжина - 120 см, ширина - 60 см, висота - від 54 до 70 см. Табурети характеризуються наступними параметрами: довжина - 33 см, ширина - 27 см і висота - 35 см. Розміри в складеному вигляді у валізу: 60 х 60 х 10,5 см. Вага набору 6,9 кг, а максимальне навантаження на табуретку 110 кг. Кемпінговий набір від бренду NEO рекомендований для широкого спектру застосування.
- Загальні розміри (Ш x В x Д) 62,00 х 7,50 х 62,50 см
- Ваги 6,76 кг
- Марк NEO ІНСТРУМЕНТИ
- PKWiU 31.09.11.0
- Регулювання висоти Так
- Упаковка картон
- Набір містить: 5 шт
- Вага нетто 6880 г
- Набір містить: розкладний стіл
- Набір містить: стільці 4 шт.
- Матеріал виробу Стіл: стільниця МДФ, алюмінієвий каркас, стільці: сталевий каркас, сидіння поліестер
- Складні Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри стільця | |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | МДФ | Сталь | Поліестер| Алюміній |
| Розміри | 62 х 7.5 х 62.5 см |
| Тип | складана |
- Ціна: 2 321 ₴









