
Вентилятор Einhell GE-CF 18/320 P Li-Solo (3408071) (e683728)
3 996 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683728
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З акумуляторним вентилятором Einhell GE-CF 18/320 P Li - Solo завжди дме свіжий вітерець – чи то вдома, в саду, чи під час кемпінгу.
Потужний літій-іонний акумулятор з інноваційного сімейства Power X-Change завжди забезпечує оптимальний рівень вентиляції всередині та зовні приміщень.
Пристрій живиться від безщіткового двигуна Einhell. Цей безщітковий двигун пропонує більшу потужність і довший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 425 — 725 х 320 мм |
| Діаметр | 32 см |
| Додаткові характеристики | безшумна робота , можливість зміни кута обдування , кругла основа , регулювання нахилу , регульована висота , таймер вимкнення , функція повороту, підлоговий |
| Кількість лопатей | 7 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічний електронний |
| Функції | таймер, автоповорот |
| Колір | Чорний, Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 996 ₴









