
Вентилятор Philips CX2550/00 (a679695)
3 762 ₴
- Готово до відправки
- Код: 679695
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Philips CX2550/00 — це підлоговий вентилятор з інтелігентними функціями, який забезпечує потужне охолодження та максимальний комфорт. Завдяки технології SilentWings рівень шуму знижено до всього 19 дБ, що дозволяє насолоджуватись тишею навіть при роботі пристрою. Діаметр лопатей 40 см у поєднанні з потужністю 48 Вт забезпечують ефективну циркуляцію повітря. Функція автоматичного повороту на 180° дозволяє рівномірно розподіляти прохолоду по всій кімнаті. Наявність таймера (1, 2, 4, 8, 12 годин), трьох швидкостей та режимів «Природний бриз» і «Нічний режим» робить його надзвичайно зручним у використанні. Білий мінімалістичний дизайн пасуватиме до будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 1250 х 400 х 370 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | обертання 90° |
| Кількість лопатей | 7 |
| Максимальна потужність | 48 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | таймер |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 762 ₴








