
Електропіч Artel MD 4816 Black-red (l677972)
5 594 ₴
- Готово до відправки
- Код: 677972
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч, потужність 1500 Вт, об'єм 48 л, 3 режими нагрівання, режим запікання, встановлення температури до 300°С, одночасне нагрівання 2-х ТЕНів, механічний таймер до 90 хв, функція автоматичного відключення, світлові індикатори, регулювання висоти листа, підсвічування, термостійке скло, колір червоний/чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см |
| Довжина: | 46.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Особливості | автовимкнення, внутрішня підсвітка, Звуковий сигнал, індикатор роботи, Таймер, Термостат |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | червоно-чорний |
| Ширина | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 594 ₴







