-12%

Очисник повітря Levoit Smart Air Purifier Core 200S White (HEAPAPLVSEU0064) (s676875)
6 999 ₴
6 183 ₴
- Готово до відправки
- Код: 676875
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Levoit Smart Air Purifier Core 200S - очищувач повітря, який створений забезпечувати сприятливий мікроклімат у вашому будинку. Він поліпшить комфорт і дбатиме про здоров'я людини, очищаючи повітря в закритому приміщенні.
Пристрій створений в компактних габаритах, тому для нього завжди знайдеться місце в будь-якому будинку. А стильний сучасний дизайн дозволить йому стати ще й естетичним прикрасою вашого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levoit |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 3.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 320 х 205 х 205 мм |
| Додаткові характеристики | таймер, очищення від тютюнового диму |
| Особливості | Таймер, нічний режим роботи |
| Площа обслуговування | 50 м2 |
| Споживана потужність | 37 Вт/год |
| Застосування | для дому |
| Продуктивність | 170 м3/год |
| Способ очистки | HEPA-фільтр |
| Спосіб встановлення | Настільний | Підлоговий |
| Тип керування | сенсорний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 183 ₴




