
Вентилятор Philips CX1220/00 (j671093)
2 358 ₴
- Готово до відправки
- Код: 671093
Відчуйте легкість та прохолоду з вентилятором PHILIPS Series 1000 CX1220/00, що втілює в собі надійність та простоту використання. Цей підлоговий вентилятор, виконаний у чистому білому кольорі, з'явився на ринку в 2025 році і готовий дарувати свіжість вашому дому. З максимальною потужністю 47 Вт та трьома швидкостями, він ефективно охолоджує простір завдяки шести пластиковим лопатям діаметром 45 см.
Механічне керування вентилятором PHILIPS Series 1000 CX1220/00 забезпечує легкість налаштування, а такі функції, як автоповорот та захист від перегріву, гарантують безпеку та комфорт. Ви зможете без зусиль відрегулювати висоту, напрямок потоку повітря та кут нахилу, щоб створити ідеальні умови. Вбудований таймер дозволить вам налаштувати час роботи пристрою. Максимальна висота вентилятора досягає 1.31 м, а рівень шуму складає всього 43 дБ, що забезпечує тиху роботу. Габарити пристрою становлять 131 x 43 x 45 см, а його вага – 6.6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу, в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 131 х 45 х 43 см |
| Діаметр | 45 см |
| Додаткові характеристики | можливість регулювання в напрямку потоку повітря, захисна сітка , кругла основа , підлоговий |
| Максимальна потужність | 47 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | таймер |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 358 ₴



