
Вентилятор Cecotec EnergySilence 1000 FoldAir Portable (CCTC-08361) (c669638)
1 799 ₴
1 784 ₴
- Готово до відправки
- Код: 669638
Сучасний та компактний вентилятор CECOTEC Telescopic fan EnergySilence 1000 FoldAir Portable створений спеціально для комфортного та якісного охолодження будь-якого Вашого приміщення. За допомогою ергономічної і портативної конструкції, а також 3 швидкостей у Вашій кімнаті завжди буде свіже і прохолодне повітря. Сучасна і портативна конструкція Акумулятор на 8000 мАч адаптуватися до різної висоти, забезпечуючи індивідуальний комфорт.Робота без проводівАкумулятор ємністю 8000 мАч забезпечує відмінну автономність, дозволяючи комфортно використовувати вентилятор без необхідності використання кабелів протягом тривалого часу. приміщенні, в якому він розташований. Розподіл потоку повітря Автоматичне коливання полегшує розподіл свіжого повітря і акліматизує ваші приміщення з якістю, на яку ви заслуговуєте. Крім того, ви можете легко і комфортно керувати роботою вентилятора завдяки сенсорному управлінню. Вибирайте між трьома відтінками та насолоджуйтесь абсолютним комфортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.31 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті |
| Габарити | 240 x 250 x 130 мм |
| Діаметр | 25 см |
| Додаткові характеристики | ємність акумулятора 8000 mAh, кругла основа , підлоговий , підсвітка , захист від перегрівання |
| Кількість лопатей | 5 |
| Тип | Підлоговий, Настільний |
| Керування | електронне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 784 ₴







