
Мультиварка Cosori CMC-CO601-SEU (c667060)
7 499 ₴
6 817 ₴
- Готово до відправки
- Код: 667060
Готуйте під тиском страви на 70% швидше за традиційні духовки з мультиваркою-скороваркою Cosori. Вона також є відмінним варіантом для створення йогуртів, рагу, супів, тушіння тощо з 14 різноманітними функціями. Пристрій сумісний з посудомийкою і легкий в обслуговуванні з антипригарними елементами. Навіть професіонали BBC Good Food рекомендують саме цю мультиварку: «Ця модель від Cosori є чудовим прикладом девайсу, який виконує широкий спектр функцій за високими стандартами».
- потужність 1100 Вт
- 14 функцій приготування
- керування дотиком
- підтримка температури готових страв
- вбудовані захисні функції
- книга з рецептами та онлайн-посібник
- чаша з антипригарним покриттям
- корпус із нержавіючої сталі стійкий до відбитків
- двошарова кришка проти ошпарювання
- решітка в комплекті
- 2 лопатки та мірна ложка
На гастрономічні витвори мистецтва вже зачекалися ваші смакові рецептори! Мультипіч потішить ароматними композиціями, ідеально обробляючи продукти з розумними програмами. У вашому розпорядженні такі функції: відкладений старт, повільна обробка на низьких температурах, повільне приготування, збереження тепла, соте, йогурт, мʼясо, боби / зерно, рагу / бульйон, каша / вівсянка, торт, пароварка, рис, під тиском. Оновлений дизайн підніжок допоможе зручно зберігати дріт живлення, а про процес вас поінформує світлодіодний дисплей.
Сенсорна панельЗручна панель є інтуїтивно зрозумілою, навіть якщо ви ніколи раніше не взаємодіяли з таким типом пристроїв, вона допоможе готувати і швидко, і зручно, і смачно. Умовні позначення зорієнтують у функціоналі, додатково в інструкції ви знайдете детальне пояснення кожної іконки.
Ще більше перевагКонструкція отвору випуску пари під кутом 30° гарантує легке вентилювання без опіків, а кнопка «Ущільнення / Вентиляція» розташована трохи далі від клапана. Cosori захищена від перегрівання, тому можете не турбуватися про її систему безпеки. Оскільки комплектуючі пристрою можуть похизуватися антипригарним покриттям і сумісністю з посудомийкою, то з очищенням також не буде проблем. Cosori підійде для приготування дитячих обідів, бренд не використовує токсичні речовини. А книга з рецептами завжди додаватиме до вашого раціону смачні та прості ідеї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COSORI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 14 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм чаші | 5.7 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Скороварка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 340 х 320 х 317 мм |
| Особливості | вибір температури приготування |
| Покриття чаші | алюміній |
| Ручні налаштування | температура, час |
| Тип нагрівання | ТЕН-нагрівання |
| Типи програм | бобові , рагу, рис |
| Функції | підтримання температури |
- Ціна: 6 817 ₴






