Циркулятор повітря MWP-01 – невеликий, легкий естетичний прилад. Корпус із хромованої сталі забезпечить комфорт використання на довгі роки та стильно виглядає. Триступінчасте регулювання повітряного потоку дозволить вам налаштувати його швидкість відповідно до ваших потреб.
Нахил чаші вентилятора можна регулювати – у такий спосіб потік повітря можна направити в будь-який бік.
Завдяки ковзанням циркуляційний насос MWP-01 стійкий і не ковзає по поверхні. Зручна ручка дозволяє легко перемістити пристрій до іншого місця.
Ви можете розмістити циркуляційний насос прямо на підлозі або на вищому рівні, наприклад, на столі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Металл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Габарити | 580 х 560 х 200 мм |
| Діаметр | 51 см |
| Додаткові характеристики | захист від перегрівання |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 2 399 ₴

