
Вентилятор Grunhelm GFS-4531 (z631337)
1 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 631337
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий вентилятор Grunhelm GFS-4531 має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 40 см
- Робота у поворотному режимі 90°
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 0 - 30 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 650 х 500 х 150 см |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | автоповорот |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Сірий, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴
