
Осушувач повітря Beurer LE 150 (g604992)
11 179 ₴
10 614 ₴
- Готово до відправки
- Код: 604992
Осушувач повітря – це ваш надійний помічник у боротьбі з підвищеною вологістю. Він ефективно видаляє зайву вологу з повітря, запобігаючи утворенню цвілі, грибка та неприємного запаху. Осушувач повітря підтримує оптимальну вологість у приміщеннях до 30 м². Видаляє до 12 літрів вологи щодня. Підходить для віталень, ванних кімнат та підвалів. Компактний дизайн гармонійно доповнює інтер’єр.
Зручність користуванняМає функцію сушіння білизни для швидкого висихання одягу. Оснащений знімним резервуаром на 2 л, пристрій автоматично вимикається при його заповненні. Попереджувальний сигнал та світлове індикаторне повідомлення гарантують зручність та безпеку. Працює на екологічному холодоагенті R290. Оснащений з'єднанням для зовнішнього дренажу конденсату, включаючи зручний шланг для відведення води. Таймер налаштовується від 1 до 24 годин. Конструкцією передбачена зручна ручка, коліщатка та кабель довжиною 2,5 м для легкого переміщення.
Здоров'я та комфортЗменшує ризик алергічних реакцій, дихальних проблем та захворювань, пов'язаних з підвищеною вологістю.
Тиха роботаНічний режим дозволяє осушувачу працювати практично безшумно та без підсвічування, не перешкоджаючи вашому сну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 12 л/добу |
| Місткість резервуара | 2 л |
| Габарити | 455 х 250 х 220 мм |
| Дисплей | Датчик вологості | Дисплей| Таймер |
| Основні функції | видалення вологи |
| Площа обслуговування, м2 | 30 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Побутовий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 614 ₴





