
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD6-30LD WF (h537997)
17 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: 537997
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD WF
- Вбудований Wi-Fi модуль керування
- Електронне керування
- Підтримка вологості від 80% до 30%
- Дві швидкості вентилятора: висока, низька
- Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг
- Таймер на увімкнення/вимкнення 24 години
- Індикатор забруднення фільтра (після 250 годин роботи)
- Індикатор безперервної роботи
- LED-дисплей індикації рівня поточної/заданої вологості
- Індикатор наповнення резервуару та звуковий сигнал при наповненні резервуару
- Автоматичне припинення роботи при наповненні резервуару
- Режим автоматичного розморожування
- Авторестарт із збереженням налаштувань
- Мобільне переміщення (коліски)+ гумові ніжки
- Фреон R290.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 490 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 30 л/добу |
| Місткість резервуара | 5.5 л |
| Габарити | 615 х 350 х 277 мм |
| Дисплей | Smart-керування | Дисплей | Аймер |
| Основні функції | видалення вологи | авторестарт зі збереженням параметрів |
| Площа обслуговування, м2 | 54 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Побутовий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 455 ₴









