
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDC-16LDWF (j537993)
13 538 ₴
- Готово до відправки
- Код: 537993
Цей ефективний осушувач повітря забезпечить комфорт у вашому домі, офісі чи будь-якому іншому приміщенні. Завдяки вхідній потужності 200 Вт пристрій справляється з вологістю з потужністю осушення 0.39 кг/год, що робить його ідеальним для усунення зайвої вологи та покращення якості повітря.
З продуктивністю повітряного потоку в 140 м³/год осушувач швидко і ефективно обробляє повітря у вашому просторі. Рівень шуму не перевищує 38 дБ, що забезпечує безшумну експлуатацію, не заважаючи вашому комфорту та спокою.
З резервуаром на 3 л пристрій може працювати тривалий час без необхідності частого спорожнення. А завдяки бездротовому підключенню через Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n, ви можете легко керувати осушувачем на відстані за допомогою смартфона або іншого гаджета, роблячи його експлуатацію ще простішою та зручнішою.
Обирайте цей осушувач для сучасного та ефективного вирішення проблеми вологи у приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 16 л/добу |
| Місткість резервуара | 3 л |
| Габарити | 360 х 482 х 244 мм |
| Дисплей | Smart-керування | Датчик вологості | Дисплей | Таймер |
| Основні функції | видалення вологи | авторестарт зі збереженням параметрів |
| Площа обслуговування, м2 | 28 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Побутовий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 13 538 ₴









