
Електропіч Beko BMOF30B (v535750)
3 897 ₴
- Готово до відправки
- Код: 535750
Потрібно перевірити, як готується ваша страва, але ви не хочете відкривати дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині, тож тепер вам не доведеться щоразу відкривати піч, щоб контролювати процес приготування.
Компактний дизайнМінімалістичний дизайн для максимального комфорту. Ідеальний варіант для невеликих кухонь, квартир-студій або дачі. Легко поміщається навіть на стільниці, не займаючи багато місця.
Легко чиститиМіцне та довговічне емальоване покриття забезпечує не тільки легкість у догляді, але й довгий термін служби приладу. Воно відштовхує бруд та жир, що дозволяє легко очистити прилад після використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32.1 см |
| Довжина: | 39.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 30 л |
| Особливості | автовимкнення, внутрішня підсвітка, Таймер, індикатор роботи |
| Регульований термостат | до 220 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання + конвекція + нижній нагрівач | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | гриль, конвекція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 52 см |
- Ціна: 3 897 ₴









