
Очисник повітря Beurer MK 500 (r524150)
20 569 ₴
19 402 ₴
- Готово до відправки
- Код: 524150
Кліматичний комплекс Beurer Maremed MK 500. Система працює з додаванням спеціальної морської солі, яка має природне походження та містить 65 мікроелементів. Чисте морське повітря сприяє спокійному сну та покращує загальне самопочуття. Людям, які страждають на астму, алергію, респіраторні захворювання — морський клімат забезпечує чимале полегшення симптомів. Вміст солі та мінералів особливо корисний для дихальних шляхів. Інноваційний пристрій для створення морського клімату. Сучасна технологія очищення, мінералізації, стерилізації, іонізації та зволоження повітря. Фільтри очищають повітря, видаляючи понад 70% частинок бруду, пилу, дрібного сміття, шерсть, пилок.
Ультрафіолетова лампа знищує 99% бактерій. Повітря, що проходить через блок випарника води, насичується мінералами та морською водою. Додаткова іонізація та очищення, перед тим як збагачене мінералами повітря повернеться в довкілля. Зволоження повітря без відкладення солі. Сучасна система керування за допомогою сенсорних кнопок. Три рівні потужності роботи, автоматичне вимкнення. Зручний нічний режим зі зниженим рівнем шуму та вимкненням дисплея. Підходить для приміщень площею 50 м². Легко розбирається та чиститься, має індикацію заміни комплектуючих.
Основні характеристики
- Розпилення найтонших частинок морської солі в повітрі приміщення
- Зниження рівня забруднення та мікробного навантаження
- Світлодіодний дисплей з інтелектуальним керуванням
- Сучасна система керування за допомогою сенсорних кнопок
- 3 рівні
- Підходить для приміщень площею до 50 м ²
- Нічний режим з шумом придушенням і затемненням дисплея
- Розмір водяного резервуару: 6 л.
- Спеціальний дизайн для полегшення очищення
- Легко розуміється
- Індикатор рівня наповнення водою
- Індикація заміни ультрафіолетових ламп/фільтра
- Автоматичне відключення
- У комплект входить мережний адаптер
- 2 фільтри грубої очистки, 1 водяний фільтр, 1 уп. спеціальної морської солі, 625 г (на 3 місяці)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 38.4 x 30.5 x 34 см |
| Додаткові функції | іонізація, мінералізація, знезараження, очищення, зволоження |
| Додаткові характеристики | датчик забруднення фільтра , защита от плесени и бактерий , кількість режимів продуктивності: 3, очищення від тютюнового диму , очистка от токсинов , регулювання потужності , зменшує вміст алергенів, газів, запахів , нічний режим роботи |
| Місткість резервуара для води | 6 л |
| Кількість режимів | 3 |
| Особливості | Індикатор заміни фільтра, Індикатор рівня води, розпилення найтонших частинок морської солі в повітрі приміщення, Сенсорне керування, автоматичне вимкнення |
| Площа обслуговування | 50 м2 |
| Застосування | для дому |
| Продуктивність | 150 м3/год |
| Способ очистки | мийка повітря, фотокаталітичний (УФ-випромінювання), фільтр попереднього очищення |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип керування | сенсорний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 19 402 ₴








